کلاهبرداری به شیوه سهام عدالت!

کلاهبرداری به شیوه سهام عدالت!

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه پیگیری وضعیت سهام عدالت فقط از سایت و شماره تلفن مختص این سهام قابل انجام است، می‌گوید: طی چند روز گذشته افرادی کلاه‌بردار مدعی شده اند که می توانند با گرفتن مبلغی برای مردم سهام عدالت ثبت نام کنند.

سید جعفر سبحانی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در چند روز گذشته افرادی سودجو در نقاط مختلف کشور به مردم کارتی می دهند و مدعی می‌شوند که آن کارت سهام عدالت است و بابتش از مردم مبالغی دریافت می کنند. یا این‌که در بعضی از سایت‌ها شماره تلفن‌هایی گذاشته‌اند و می‌گویند که درباره سهام عدالت مشاوره می‌دهند و بابتش پول می‌گیرند که این موضوع غیر قانونی است.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار کرد: بعضی از شرکت‌های تعاونی شهرستان‌ها می‌گویند مبلغی بدهید و درباره سهام عدالت خدمات بگیرید. حتی بعضی‌ها مبالغی می‌گیرند و مدعی می‌شوند که سهام عدالت را ثبت نام می‌کنند که تمام این موارد کلاهبرداری و سودجویی است.

وی افزود: آنقدر در دو سه روز گذشته از این نوع کلاهبرداری‌های جدید داشته‌ایم که این موضوع برایمان به معضلی تبدیل شده است.

سبحانی اضافه کرد: مردم به هیچ عنوان به اطلاعیه‌های این چنینی توجه نکنند و هر اطلاعاتی که راجع به سهام عدالت می‌خوانند را از طریق سایت www.samanese.ir به دست آورند یا با شماره تلفن ۸۳۳۳۸ که مختص پاسخ گویی به مردم درباره سهام عدالت است تماس بگیرند.

وی ادامه داد: تا کنون بیش از ۹ میلیون نفر به سامانه سهام عدالت مراجعه و صورت حساب گرفته‌اند که آماری خیره کننده است، چرا که ما تصور می کردیم در هفته اول ۳ یا ۴ میلیون نفر به سامانه مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری پست