Warning: Undefined property: stdClass::$secret_key in /home/zaeemeda/public_html/wp-content/plugins/mailster/classes/mailster.class.php on line 2954
حکم اعدام قاتلان زرگر یزدی به تایید دیوان عالی کشور - موسسه حقوقی زعیم عدالت

حکم اعدام قاتلان زرگر یزدی به تایید دیوان عالی کشور

حکم اعدام قاتلان زرگر یزدی به تایید دیوان عالی کشور

 محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری یزد با اشاره به رعایت قانون و تامین امنیت و عدالت گفت: دو بار قصاص نفس در ملا عام بابت دو فقره قتل عمدی برای متهم ردیف اول، دو بار حبس ابد بابت معاونت در قتل برای متهم ردیف دوم و چند سال حبس و ضربه شلاق برای قاتلان زرگر یزدی به عنوان حکم مجازات صادر شده بود که به تایید دیوان عالی کشور رسید.
 حبیبی افزود: برای قاتلان زرگر یزدی، دو بار قصاص نفس در ملاء‌عام بابت دو فقره قتل عمدی، دو بار حبس ابد بابت معاونت در قتل و مجموعاً ۲۴۶ سال حبس و ۵۹۴ ضربه شلاق برای قاتلان زرگر یزدی به عنوان حکم مجازات صادر شده بود که به تایید دیوان عالی کشور رسید.
وی با بیان اینکه به زودی این حکم اجرایی خواهد شد ادامه داد: هنوز مشخص نیست که اجرای این حکم در ملاء‌عام باشد یا خیر زیرا باید بررسی کرد و در صورت صلاحدید در ملا عام اجرایی خواهد شد.
رئیس کل دادگستری یزد و نماینده عالی قوه قضاییه در استان در بخشی از سخنان خود با اشاره به راه‌اندازی سامانه الکترونیکی ارسال دادخواست تجدیدنظرخواهی و واخواهی در استان یزد عنوان کرد: برای ارائه خدمات در این سامانه تنها یکبار هزینه اخذ می‌شود که برای نام‌نویسی افراد در این سامانه است و پس از آن هر اقدامی انجام شود هزینه‌ای نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه هزینه این دفاتر جدا از هزینه دادرسی است اضافه کرد: هزینه دادرسی را دفاتر بر اساس خواسته محاسبه می‌کنند و اخذ می‌شود اما برای سامانه چیزی دریافت نمی‌شود.

اشتراک گذاری پست