اجرای ۵ عملیات ضربتی مبارزه با مواد مخدر/ کشف و ضبط بیش از ۶۰ کیلوگرم تریاک و حشیش/ محموله داروهای قاچاق توقیف شد

اجرای ۵ عملیات ضربتی مبارزه با مواد مخدر/ کشف و ضبط بیش از ۶۰ کیلوگرم تریاک و حشیش/ محموله داروهای قاچاق توقیف شد

قاضی خدابخشی گفت: در پی اجرای ۵ عملیات ضربتی مبارزه با مواد مخدر ۱۸ کیلوگرم حشیش، ۴۵ کیلوگرم تریاک، ۴ عمده‌فروش مواد مخدر و بیش از ۳۰۰ معتاد متجاهر جمع‌آوری شدند.

قاضی مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد، از اجرای ۵ عملیات ضربتی خبر داد و گفت: با همکاری ماموران سپاه یاسر، ماموران کلانتری شهید رجایی و ماموران عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر مشهد سه محموله انواع مواد مخدر و یک قبضه سلاح جنگی کشف و محموله داروهای قاچاق نیز توقیف شد.
وی ادامه داد: ماموران سپاه ناحیه یاسر طی دو عملیات ضربتی در شامگاه چهار‌شنبه ۱۸ اسفند یک فروشنده اسلکه جنگی در مشهد را در حال فروش یک قبضه کلت کمری به فردی دیگر دستگیر و در ۱:۳۰بامداد پنج ۱۹اسفند یک محموله ۱۵کیلو گرمی مواد مخدر از نوع تریاک را از یک دستگاه خودروی سواری پراید کشف و دو متهم را نیز دستگیر کردند.
قاضی خدابخشی گفت: ماموران کلانتری رجایی نیز در شامگاه چهارشنبه ۱۸اسفند چهار عمده فروش مواد مخدر را در حر دستگیر و از مخفیگاه آنان ۱۸کیلو حشیش کشف کردند.
وی تصریح کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر مشهد نیز در شامگاه چهار شنبه یک دستگاه تریلی که حامل ۳۰کیلو تریاک بود را در محور باغچه به مشهد توقیف و راننده آن را نیز دستگیر کردند، همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نیز ۱۹اسفند یک دستگاه کانتیر حامل محموله دارویی قاچاق را توقیف کردند.
قاضی مهدی خدابخشی در ادامه به اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر اشاره کرد و افزود: این طرح با محوریت پاکسازی مناطق آلوده به معتادان متجاهر در مناطق شش‌گانه حاشیه شهر مشهد از چهاردهم اسفند آغاز و تا بیست و سوم اسفند ادامه خواهد داشت و عوامل پلیس، سپاه و بسیج نیز مسئول رسیدگی به آن هستند. در این مدت تاکنون بیش از ۳۰۰معتاد متجاهر جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل شده‌اند و بزودی آمار دقیق آن اعلام خواهد شد.
منبع: میزان

اشتراک گذاری پست